Jedną z pionierskich firm zajmujących się


Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu

zdrowie

foto
Miejsce w którym każda dama ma okazję poczuć


Jedną z pionierskich firm, zajmujących się produkcją i dystrybucją dodatków meblowych i budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo funkcjonujące na krajowym https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ i zagranicznym rynku istnieje od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Kontrahentów. Akcesoryjnym charakterem działalności spółki są usługi odlewnicze współczesną metodą ciśnieniową, zapewniającą wysoką jakość wykonania oraz odporność. FAM oprócz tego proponuje też indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Podejście, o którym mowa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na swoją innowacyjność, jednakowoż też działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to koncepcja, tworząca akcesoryjną asekurację w punktach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budynki, jak również szkoły lub przychodnie. Jej cechą specyficzną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, to naturalnie dzięki jakiemu można zmniejszyć ryzyko namnażania się zarazków między poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma duże znaczenie wszędzie tam, gdzie na co dzień przewija się wielka ilość ludzi. Podstawową zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na przeróżnego typu bakterie, wirusy oraz grzyby i naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Kolejnym plusem jest jej wysoka wytrzymałość chemiczna, gwarantująca stosowanie niemalże wszystkich środków czystości oraz dezynfekcji, osiągalnych na rynku. Produkt jest przyjazny otoczeniu oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi standardami. Znacznie więcej informacji na jego temat można uzyskać na stronie https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ lub też po bezpośrednim kontakcie z agentem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest imponującym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych i bakteriologicznych, dotykających organizm.


Copyright © 2019 Dura-block.pl